Szkolenia otwarte

Najbliższy termin: 23-24 lutego w Warszawie.

Otwarte szkolenia asertywności które prowadzę, składają się z dwóch części – wewnętrznej i zewnętrznej.

W części wewnętrznej:

  • Dotrzesz do przyczyn, dla których obecnie nie zachowujesz się tak, jakbyś chciał. Uświadomisz sobie, co takiego jest w Twoim wnętrzu co sprawia, że w określonej sytuacji ulegasz innym.
  • Rozpoznasz swoje często nieuświadomione, fundamentalne wartości, intencje i przekonania, które blokują Twoją asertywność. Następnie rozłożymy je na czynniki pierwsze i ułożysz sobie wszystko w głowie w zupełnie nowy sposób.
  • Zrozumiesz w jaki sposób Twój mózg dzień w dzień na nowo ożywia i utrwala te elementy Twojej psychiki, które uniemożliwiają Ci zachowanie się w asertywny sposób. Doświadczysz działania procesów poznawczych odpowiedzialnych za to, że latami tkwisz w negatywnych wyobrażeniach – i sprawisz, by zaczęły działać w dokładnie odwrotnym kierunku. Od teraz będą one wzmacniać te przekonania, które budują Twoją asertywną osobowość.
  • Na bazie tych odkryć wykonasz kilka pierwszych ‘podejść’ do nowych zachowań, czyli przećwiczysz kilka podstawowych zachowań asertywnych.
  • Ten proces spowoduje, że część Twoich problemów całkowicie zniknie już podczas części wewnętrznej.
..

W części zewnętrznej:

  • Porządnie przećwiczysz swoje nowe, asertywne zachowanie w jednej lub dwu ważnych dla Ciebie sytuacjach życiowych (jednej lub dwu – zależnie od tego na ile trudne i złożone sytuacje to będą  i ile czasu nam zajmą).
  • Będziemy szlifować to zachowanie tak długo, aż będziemy przekonani, że będzie ono skuteczne również poza salą szkoleniową. Ponieważ asertywność, to nie tylko wyrażenie odmowy, swoich odczuć czy pragnień, ale również faktyczne wpłynięcie na drugą osobę, by je uznała (i na przykład przestała nalegać, albo przystąpiła do negocjacji).
  • Dostaniesz moje pełne wsparcie – po każdorazowym wykonaniu scenki od razu dam Ci wskazówki co jeszcze możesz poprawić, jak inaczej to powiedzieć, jakich konkretnych słów użyć by zmaksymalizować szanse na najlepszy rezultat Twojego zachowania.
  • Z każdym uczestnikiem powtarzamy scenkę tak wiele razy, ile potrzeba by faktycznie przyswoił nowe zachowanie. Na szkolenie przyjmuję maksymalnie osiem osób, więc mamy dużo czasu dla każdego.

 

Najbliższe warsztaty poprowadzę 23-24. lutego 2013 w Warszawie (w śródmieściu). By zapewnić, że każdy wyciągnie z zajęć maksimum praktycznych korzyści, na szkolenie przyjmuję do 8 osób. Koszt uczestnictwa to  600 zł.

Jeśli chcesz się zapisać, wyślij mi maila (o tytule ‘trening asertywności warszawa’) na adres ask/małpa/dominiklipinski.com – oczywiście zamiast ‘/małpa/’ wstawiamy ‘@’. W wiadomości podaj proszę swój telefon kontaktowy i kilka zdań o swoich oczekiwaniach co do warsztatów (na przykład w jakich sytuacjach miewasz problemy z asertywnością, co chcesz osiągnąć przez udział w szkoleniu). Prześlę Ci wtedy informacje odnośnie rezerwacji miejsca.