Szkolenia indywidualne

Szkolenie indywidualne to bardzo efektywna forma pracy, ponieważ 100% mojej uwagi i energii poświęcam tylko Tobie. Dzięki temu możemy bardzo szybko wypracować rozwiązania, które wniosą konkretną pozytywną wartość do Twojego życia. Ta metoda jest również dobrym rozwiązaniem jeśli czujesz, że Twoje problemy mają charakter bardzo intymny i nie chcesz mówić o nich przy całej grupie (czego wymaga szkolenie otwarte). Czego możesz oczekiwać? Tego że:

  • Wejrzysz w głąb swojego umysłu, rozpoznasz co zmuszało Cię do takich, a nie innych reakcji i zmienisz to.
  • Poznasz system stałego budowania swojej asertywności, który po naszym spotkaniu będziesz mógł stosować całkowicie samodzielnie. Nie wymaga on poświęcania godziny czasu dziennie na medytacje itp. praktyki, a wykorzystuje naturalne procesy zachodzące w Twoim mózgu i codzienne doświadczenia z Twojego życia.
  • Przygotuję Cię do konkretnej rozmowy z konkretną ‘trudną osobą’. Będziesz wiedział co zrobić i co powiedzieć – i będziesz potrafił to zrobić.
  • Praktycznie przećwiczysz ze mną nowe zachowania. Pokażę Ci jak coś zrobić/powiedzieć i poprawię twoje ‘wykonanie’ tego tak wiele razy, ile to będzie potrzebne – byśmy mieli pewność, że poradzisz sobie z wdrożeniem ich w prawdziwych sytuacjach życiowych.

Jeśli uważasz że taka forma pracy Ci odpowiada i chcesz porozmawiać o możliwości szkolenia, skontaktuj się ze mną pisząc maila na adres podany w zakładce kontakt.